Motivácia 28. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (17. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Neberte život tak vážne. Toto sú dôvody, prečo

Mnoho ľudí sa v modernej spoločnosti až príliš koncentruje na svoju kariéru, sociálne postavenie a majetkové pomery. Život berú až príliš vážne a neužívajú si ho. Je to pritom chyba, ktorú si uvedomia možno až, keď bude príliš neskoro.

Prečítajte si celý článok »

Netradičné spôsoby, ako ušetriť peniaze

Hľadáte spôsob, akým by ste ušetrili svoje ťažko zarobené eurá? Prinášame vám deväť spôsobov, ktoré nemusia byť brané za tradičné spôsoby šetrenia. Ich vplyv sa môže zdať zanedbateľný, ale ak sa naakumulujú a budú využívať dlhodobo, urobia skutočný rozdiel.

Prečítajte si celý článok »

10 vlastností, ktoré z vás urobia charizmatickú osobu

Chcete byť zhovorčiví, plní energie a inšpirujúci pre iných? Chcete byť charizmatickou osobnosťou? Niekto má charizmu od narodenie, niekto si ju musí zaslúžiť. Existujú vlastnosti, ktoré spájajú charizmatické osoby. A vy si ich môžete tiež osvojiť.

Prečítajte si celý článok »

Ako behávať, keď vás trápi chronická astma?

Astma je chronické zápalové ochorenie dýchacích ciest, ktoré sa prejavuje záchvatovo sa vyskytujúcou dýchavičnosťou, ktorá je vyvolaná množstvom podnetov (vdýchnutie peľu, požitie alergénu). Pri astmatickom záchvate dôjde k zúženiu priedušiek, čo sťažuje dýchanie.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist