Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Zaujímavosti 13. 10. 2019

Donald Trump a jeho otrasný prístup k výžive

ikonka
Niektoré osoby treba dávať za pozitívny príklad zdravého životného štýlu, niektoré zase treba dávať za odstrašujúci príklad. Donald Trump je síce úspešným podnikateľom a prezidentom Spojených štátov amerických, ale jeho diéta je... jednoducho otrasná.

Kým predošlý prezident USA, Barack Obama, pravidelne cvičil a stravoval sa zdravo, Trump sa rád pochváli tým, ako si pochutnáva na jedlách rýchleho občerstvenia. Nečudo, že je na rozhraní medzi nadváhou a obezitou. Jeho diéta však ohrozuje aj jeho zdravie.

Ktorých zvykov by sa mal vzdať? Poukazuje na to Cheyenne Buckinghamová:

1. Pravidelná konzumácia vysmážaných jedál – ak by mal Trump na výber medzi grilovaným kuraťom a vysmážaným, zvolí si to druhé. Vysmážané však nemá rád len mäsá.

2. Obľúbené menu z McDonald’s – dva veľké hamburgery, dve ďalšie hamburgery s vysmážanou rybou a čokoládový koktail. Dokopy je to zhruba 2400 kalórií. Prijatých prevažne večer.

3. Dvojitá porcia zmrzliny na večeru – po večeri si rád ako dezert dopraje vanilkovú zmrzlinu. Samozrejme, v dvojitej porcii. A len ako prílohu k čokoládovému zákusku.

4. Množstvo červeného mäsa v strave – Trump sa netají tým, že si pravidelne dopraje hovädzie mäso, ku ktorému u neho neodmysliteľne patrí kečup.

5. Veľmi prepečené steaky – Trump má veľmi rád prepečené steaky, ale až natoľko, aby boli na povrchu chrumkavé. To u neho potenciálne zvyšuje množstvo prijatých karcinogénov.

6. 12 diétnych kolových nápojov denne – pre New York Times raz povedal, že denne vypite asi 12 plechoviek tohto nápoja plného umelých dochucovadiel.

7. Nepravidelné, nezdravé raňajky – často vynecháva raňajky, a keď nie, tak si volí volské oko a veľa vysmážanej slaniny.

8. Extrémne výkyvy váhy – prezident Spojených štátov dokáže schudnúť, keď chce. Robí to však veľmi rýchlo a nie tak, aby si váhu udržal.

9. Jedenie pri pracovaní – Trump sa pri jedení rozptyľuje. Ak práve nepracuje, buď pri tom číta novinky alebo pozerá televíziu.

10. Nevhodný výber šalátov – keď si dá Trump šalát, tak je to väčšinou jeden z tých najmenej zdravých s množstvom slaniny, syra a dressingu.

11. Chipsy na každom kroku – potrebuje ich v kancelárii i na palube svojho lietadla.

12. Rýchle občerstvenie niekoľkokrát do týždňa – za dôvod, prečo mu tak fandí, uvádza jeho rýchlosť. V obľube má najmä McDonald’s a KFC.

13. Nárazové jedenie – Trump dokáže niekedy nejesť až 14-16 hodín a potom sa naje nárazovo, vo veľkom a nezdravo.

14. Nadmerné porcie – tak ako aj zmrzlinu jedáva v dvojnásobnom množstve, aj jeho porcie sú často dvakrát také veľké, ako by mali byť. Niekedy aj väčšie.

15. Nadmerné využívanie kalorických dochucovadiel – možno nenájdete väčšie fanúšika kečupu, akým je Trump. Do šalátov si zase pridáva tie najkalorickejšie a najnezdravšie dressingy. Omáčku potrebuje aj ku kuraťu.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist