Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 08. 12. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (49/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako šíriť pozitívnu energiu? Týmito piatimi spôsobmi

Snáď každý by chcel oplývať pozitívnou energiou. V bežnom živote to však nie je samozrejmosť pri toľkých problémoch, výzvach a starostiach, ktoré máme. Ako si aj pri nich zachovať optimistické vyhliadky?

Prečítajte si celý článok »

Nestrácajte motiváciu: Ako pristupovať k rozpočtovaniu disciplinovane?

Ak si chcete z dlhodobého hľadiska vytvoriť dobrú finančnú budúcnosť, potom je dôležité, aby ste začali využívať rodinný rozpočet. Nie len ta zistíte, aký je tok vašich peňazí, ale lepšie ich začnete prerozdeľovať na spotrebu i šetrenie.

Prečítajte si celý článok »

Chcete, aby osobný rozvoj u vás fungoval? Toto je riešenie

Rady o osobnom rozvoji sú vďaka internetu rozšírenejšie, ako kedykoľvek predtým. Všetky tie informácie však môžu spôsobiť, že sa v nich ľudia stratia a nakoniec žiadny reálny osobný rast nezažijú. Aby to nebol aj váš prípad, čítajte ďalej.

Prečítajte si celý článok »

Superjedlá, ktoré vám pomôžu udržať správnu váhu

Či stále chudnete alebo už ste svoj cieľ dosiahli, je dôležité sa stále zaoberať tým, ako zabrániť tomu, že bude u vás množstvo telesného tuku v budúcnosti opäť rásť. Našťastie existujú jedlá, s ktorých pomocou si vašu hmotnosť dokážeme udržať.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist