Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 06. 01. 2021

Tréning fitness modela VIII. – Mike O´Hearn a ramená s bruchom

ikonka
Ak je fitness vašim životom, poznáte ho. Ak nie, pravdepodobne ste ho aj tak už niekedy videli. Mike O´Hearn je skúsený americký fitness model, herec a osobný tréner, na ktorého tréning sa teraz pozrieme.

Borec, ktorý sa preslávil ako jeden z gladiátorov v populárnej americkej televíznej show, sa ocitol na obálkach viac ako 500 magazínov a niekoľkokrát sa stal aj fitness modelom roka. Je vysoký, robustný a silný, vďaka jeho silovému prístupu k cvičeniu.

Mnoho ľudí by chcelo mať brucho, ako má O´Hearn, iných záujme jeho rozvoj ramien. A práve tieto dve svalové partie cvičí spolu a práve na ne sa teraz zameriame. Cvičí ich v stredu, keď už má za sebou tréning hrudníka s bruchom a tréning nôh s bruchom. Potom ešte v zvyšku týždňa absolvuje tréning rúk s bruchom a tréning chrbta s bruchom.

Ako ste si mohli všimnúť, O´Hearn precvičuje brucho v každom tréningu. Každý tréning pritom zahŕňa aj kardiovaskulárne cvičenie, typicky 30 minút na bežeckom páse po silovom tréningu. Vďaka tomu sa udržuje vo veľmi dobrej forme celoročne.

Ramená precvičuje piatimi bežnými cvikmi v troch až štyroch sériách po osem až 12 opakovaní. Postupne si prejde armádnymi tlakmi, príťahmi veľkej činky k brade, príťahmi jednoručiek k brade, upažovaním s jednoručkami a upažovaním v predklone v sede. Brucho precvičí skracovačkami podľa chute.

Tréning ramien a brucho Mikea O´Hearna
Cvik Série Opakovania
Armádne tlaky v stoji 3 8
Príťahy veľkej činky k brade 3 8
Príťahy jednoručiek k brade 3 8
Upažovanie s jednoručkami 4 12
Upažovanie v predklone (v sede) 4 12
Cardio   30 minút
Skracovačky podľa chute podľa chute


Nájdete nás na sociálnych sieťach:   Instagram  Facebook  Twitter  YouTube


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist