Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Tréning 18. 02. 2021

Táto gigantická séria vám prinesie gigantické ramená

ikonka
Potrebujete znovu stimulovať k rastu vaše ramená? Potom skúste gigantickú sériu, ktorá v sebe zahŕňa všetko, čo na to potrebujete. Ako poukázal Andrew Coates, stačí sa pripraviť na to, že budete musieť pretrpieť trochu bolesti.

K vymakaným ramenám sa nedostanete náhodou. Ak ich mate mať veľké a estetické zo všetkých strán, musíte im venovať náležitú pozornosť. Ak sa vám pokroky spomalili alebo zastavili, je čas ich trochu aj šokovať. A k tomu poslúži spomínaná gigantická séria.

V nej bez prestávky vykonáte až päť cvikov. Postupne si prejdete upažovaním, striedavým predpažovaním, upažovaním v predklone v sede, príťahmi k brade a tlakmi v sede. Poradie cvikov nemeňte, pretože je zostavené tak, aby odlišné hlavy ramien oddychovali, kým iné pracujú.

Všetky cviky vykonáte s rovnakým párom jednoručných činiek. Váhu vyberte takú, aby ste boli schopní vykonať všetkých päť cvikov bez prestávky. Každý pritom vykonáte v rozsahu 12-15 opakovaní.

Dokopy vykonajte dve až tri gigantické série, pričom medzi nimi oddychujte dve až päť minút, aby ste boli schopní udržať si intenzitu na dobrej úrovni. Túto „šokovku“ zaraďte na koniec svojho normálneho tréningu.

Bude vás zrejme nutkať pomáhať si švihmi, ale skúste tomu zabrániť a vykonávajte opakovania kontrolovane a radšej s nižšou váhou. Tu môžete znižovať aj v nasledovných sériách. Po poslednom opakovaní by vás malo v ramenách páliť a ak ste cvičili dostatočne intenzívne, budete mať problém zdvihnúť ruky.

A ako často by ste mali túto techniku využívať? Stačí raz za niekoľko týždňov, keď už budete cítiť, že sa pokroky spomaľujú alebo že stagnujete. Ide o techniku, ktorá sa nemá využívať na pravidelnej báze.

Nájdete nás na sociálnych sieťach:   Instagram  Facebook  Twitter  YouTube


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist