Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:

Tréning pre letné pálenie tukov, ktorý netrvá viac ako 30 minút

17. 06. 2021
ikonka
Hľadáte rýchly tréning, ktorý bude dostatočne intenzívny na to, aby vám pomohol spáliť nadbytočné tuky alebo udržať vyrysovanú postavu? Máme pre vás jednu dobrú možnosť.

Ak tento tréning podporíte dobrou stravou bohatou na bielkoviny a zeleninu, veľmi rýchlo môžete dosiahnuť výsledky, ktoré vás budú tešiť. Tento tréning je intenzívny a s plnou koncentráciou ho dokážete mať za sebou veľmi rýchlo. Cvičiť ho môžete každý druhý deň.

Tento tréning je náročný. Celé vaše telo precvičí s pomocou veľkej obojručnej činky, kettlebelov a aj vašou vlastnou hmotnosťou. Ide o kruhový tréning, čo znamená, že sa cviky vykonávajú po sebe bez prestávky a až po poslednom cviku si môžete dať pauzu na 3-4 minúty, aby ste boli pripravení cvičiť intenzívne aj v kole nasledujúcom.

Výhodou takéhoto precvičovania celého tela je, že si ho môžete prispôsobiť podľa svojej kondičnej úrovne. Ak zvládnete jedno kolo, dobre. Ale snažte sa časom zlepšovať a zvládnuť ich viac. Pokročilí cvičenci ich môžu robiť dokopy tri až päť a skúsení borci aj viac.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako si iste všimnete, tréning nie je zložený len zo silových cvikov. Špecialitou je na konci každého okruhu beh alebo bicyklovanie vo vysokej intenzite v dvojminútovej dĺžke. To už budete mať za sebou sumo mŕtvy ťah s kettbellom, príťahy veľkej činky v predklone, švihy kettlebellom jednou rukou, tlaky nad hlavu s kettlebellom a vytáčaním jednou rukou, kľuky a dvíhanie nôh vo vise.

Konkrétny rozpis je uvedený v tabuľke:

Kruhový tréning celého tela na spálenie tukov
Cvik Série Opakovania
Sumo mŕtvy ťah s kettlebellom 1-5 15
Príťahy veľkej činky v predklone 1-5 10
Švihy kettlebellom jednou rukou 1-5 10 každou rukou
Tlaky nad hlavu s vytočením jednou rukou s kettlebellom 1-5 10 každou rukou
Kľuky 1-5 20
Dvíhanie nôh vo vise 1-5 10
Beh alebo bicyklovanie vo vysokej intenzite 1-5 2 minúty
Precvičujeme kruhovým spôsobom bez prestávok medzi cvikmi. Medzi okruhmu oddychujeme 3-4 minúty.

Letný režim končí 31. augusta. Potom prídu na rad opäť úplne nové, premiérové články.
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist