Reklama:
Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 

Spaľovače tukov - pomocníci pri redukcii hmotnosti

Autor: PR článok – 27. 05. 2021
ikonka
Snažíte sa zhodiť pár kilogramov? Ak chcete proces urýchliť, siahnite po spaľovačoch tukov. Nebojte sa, nejde o žiadne chemické prípravky, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie. O čo teda ide?

Čo sú spaľovače tukov?

Spaľovače tukov sú výživové doplnky, ktoré obsahujú účinný komplex látok, podporujúcich chudnutie, respektíve rýchlejšie spaľovanie tukov. Ich úlohou je pomôcť vám v procese redukcie hmotnosti. Niektorí výrobcovia deklarujú, že ich spaľovače tukov fungujú aj bez cvičenia. Avšak zaručeným spôsobom, ako s nimi naozaj a omnoho rýchlejšie schudnúť, je správna životospráva a dostatok pohybu.

Namietate, že predsa s pohybom a zdravou stravou schudnete tak či tak? Nie je to pravidlo. Možno v začiatkoch chudnutia pár kíl pôjde dole. No čím dlhšie chudnete, tým to ide ťažšie. A práve tu vám môžu spaľovače tukov pomôcť. Aké sú ich najčastejšie účinky?

  • Pomáhajú rýchlejšie spáliť tuk
  • Znižujú ukladanie tuku
  • Stimulujú
  • Zvyšujú energetický výdaj
  • Premieňajú tuk na tepelnú energiu
  • Zrýchľujú metabolizmus

Účinné vďaka prírodným zložkám

Samozrejme, záleží od konkrétneho spaľovača tukov a jeho zloženia. Najčastejšie však obsahujú výťažky z nasledujúcich prírodných spaľovačov.

  • Zelený čaj. Extrakt zo zeleného čaju má stimulačné účinky a zrýchľuje metabolizmus. Okrem toho má množstvo pozitívnych zdravotných účinkov na organizmus.
  • Synefrín. Prirodzene sa vyskytuje v horkých citrusoch. Zrýchľuje metabolizmus a pomáha pri spaľovaní pretrvávajúceho telesného tuku.
  • Kapsaicín. Nájdete ho v chilli papričkách. Výrazne zrýchľuje metabolizmus a bráni hromadeniu tukových buniek.

Spomenuli sme len niekoľko základných zložiek. Za zmienku stojí napríklad aj kofeín, karnitín, vitamín C, selén, či zinok.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist