Kulturistika

Tréning fitness modelky X. – Michelle Lewin a jej tréningový týždeň

26. mája 2021

Michelle Lewin je jedno z najznámejších mien vo fitness priemysle súčasnosti a to nie len vďaka fotke na obálke svetoznámeho časopisu Playboy. Pochádza z Venezuely, kde žila v skromných podmienkach. Už v 17 rokoch sa začala venovať cvičeniu, z ktorého sa neskôr stala jej vášeň až posadnutosť.

Z vášne sa stalo profesionálne zamestnanie aj vďaka poctivosti a odhodlaniu, ktoré Michelle do cvičenia investovala. Vyžadovalo si to aj dávku trpezlivosti, no predovšetkým to, že každý týždeň chodila do posilňovne päťkrát. Pre inšpiráciu vám prinášame pohľad na jej celý tréningový týždeň.

Michelle uprednostňuje dvíhanie ľahších činiek a vyššieho počtu opakovaní, aby neriskovala zranenie. Každý deň cvičí niečo iné, aby venovala každej partii dostatočnú pozornosť a rozvinula si celé telo proporcionálne.

Všetko to začína pondelkovým tréningom chrbta s bicepsy, v utorok na to nadviaže tréningom hamstringov a lýtok. Tricepsy a ramená majú svoj priestor v stredu. Vo štvrtok prichádza prvý voľný deň, po ňom tréning nôh. V sobotu precvičí ešte brucho a v nedeľu opäť oddychuje.

Kardiovaskulárny tréning zaraďuje do svojho plánu podľa potreby. Mimoriadne má rada šprinty, ktoré jej pomáhajú so spevňovaním sedacích svalov a zároveň pálením tukov.

Pondelok: Chrbát a bicepsy
Zhyby podhmatom 4 12