Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:

Mr. Olympia pozná víťaza: Big Ramy napodobnil legendy + video

10. 10. 2021
ikonka
Tohtoročný Olympia Weekend vo floridskom Orlande vyvrcholil v sobotu, kedy sme spoznali víťazov posledných profesionálnych kategórií. Samotným vrcholom programu bol boj o titul Mr. Olympia.

Ten aj v tomto roku získal Mamdouh Elssbiay, ktorý sa stal prvým úspešným obhajcom titulu od roku 2017, kedy svoj siedmy titul po sebe získal Phil Heath. V dramatickom finále zdolal víťaza z roku 2019 Brandona Curryho a stal sa 11. kulturistom, ktorý Sandowovu sošku získal viac ako raz. Vyrovnal Franca Columba a Larryho Scotta.

„Big Ramy“ si triumfom zaistil aj šek na 400 000 amerických dolárov, Curry zarobil 150 000 dolárov. Tretí v poradí skončil Hadi Choopan, ktorý získal prémiu 100 000 dolárov a druhýkrát po sebe ocenenie Šampión fanúšikov. Na týchto troch sa rozhodcovia zameriavali najviac.

Ambiciózny William Bonac nakoniec skončil až šiesty. V dobrej fazóne sa však ukázali zástupcovia mladej krvi. Súboj vychádzajúcich hviezd nakoniec vyhral Hunter Labrada, ktorý skončil štvrtý pred piatym Nickom Walkerom. Obaja tak budú mať svoje miesto na Olympii aj v budúcom roku.

Článok pokračuje pod reklamou


Výsledky Mr. Olympia 2021:
1. Mamdouh Elssbiay, 2. Brandon Curry, 3. Hadi Choopan, 4. Hunter Labrada, 5. Nick Walker, 6. William Bonac, 7. Iain Valliere, 8. Luis Rodriguez, 9. Akim Williams, 10. Mohamed Shaaban, 11. Roelly Winklaar, 12. James Hollingshead, 13. Hassan Mostafa, 14. Patrick Moore, 15. Regan Grimes, 16. Andrea Presti.

Fotogaléria zo súťaže (externý odkaz) »

Vyhlásenie víťaza:Výsledky ostatných kategórií

Tak ako vlani, aj v tomto roku sa stal víťazom physique mužov Brandon Hendrickson. Predošlý víťaz Raymont Edmonds skončil až piaty, najväčšou konkurenciou pre obhajcu bol Eric Bansks. V classic physique sa z majstrovského hetriku tešil Chris Bumstead.

Pri absencii vlaňajšej víťazky Janet Layungovej sa šampiónkou v kategórii bikini stala Jennifer Dorieová. Elisa Peciniová skončila piata, Ashley Kaltwasserová tretia.

Výsledky Physique mužov (TOP5):
1. Brandon Hendrickson, 2. Erin Banks, 3. Diogo Ferreira Montenegro, 4. Kyron Holden, 5. Raymont Edmonds

Fotogaléria zo súťaže (externý odkaz) »

Výsledky Classic Physique (TOP5):
1. Chris Bumstead, 2. Terrence Ruffin, 3. Breon Ansley, 4. Urs Kalecinski, 5. Ramon Rocha Querioz

Fotogaléria zo súťaže (externý odkaz) »

Výsledky Bikini Olympia (TOP5):
1. Jennifer Dorie, 2. Lauralie Chapados, 3. Ashley Kaltwasser, 4. Maureen Blanquisco, 5. Elisa Pecini

Fotogaléria zo súťaže (externý odkaz) »
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Sme aj na Instagrame
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist