InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Zvýšte počet spálených kalórií pri behaní jednoduchým trikom

6. 7. 2022
Letný tip: Zvýšte počet spálených kalórií pri behaní jednoduchým trikom
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Zvýšte počet spálených kalórií pri behaní jednoduchým trikom

Behávate na bežeckom páse a chceli by ste veľmi jednoduchým spôsobom zvýšiť množstvo spálených kalórií? Máme pre vás jednoduchý recept. Behajte do kopca. Len päťpercentný sklon pásu môže zvýšiť množstvo spálených kalórií až o takmer 100. Pri desaťpercentnom sklone môžete páliť až 12 kalórií za minútu. Platí to aj v prípade chôdze.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist