InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Pred posilňovaním si dajte ľahké kardio

8. 7. 2022
Letný tip: Pred posilňovaním si dajte ľahké kardio
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Pred posilňovaním si dajte ľahké kardio

Ak vás čaká silový tréning, ktorým chcete stimulovať budovanie sily alebo svalovej hmoty, venujte pár minút pred samotným posilňovaním ľahkej kardio aktivite. Rozprúdite tým krv, zahrejete telo a znížite riziko zranenia. Taktiež sa ukázalo, že kardio v nízkej intenzite pred silovým tréningom redukuje svalovú bolesť po tréningu.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist