InstagramFacebookYoutube
Zdravie

Letný tip: Znížte riziko ochorenia jednoduchým tréningovým zvykom

21. 7. 2022
Letný tip: Znížte riziko ochorenia jednoduchým tréningovým zvykom
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Znížte riziko ochorenia jednoduchým tréningovým zvykom

Mnoho ľudí si to neuvedomuje, ale posilňovne môžu byť perfektným prostredím pre baktérie a vírusy. Nemusí byť preto ťažké nakaziť sa nejakou chorobou, ktorá zasiahne na niekoľko dní či pár týždňov váš tréningový rytmus. Aby ste sa chorobám vyhli, vyčistite si tréningové náčinie predtým, ako ho budete používať. Aj keď by to mala po docvičení urobiť osoba, ktorá cvičila pred vami, môže sa stať, že na to zabudla alebo tento bod cvičebnej etiky vôbec nerieši. Ak pri cvičení využívate podložky, kúpte si a využívajte vlastné.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist