InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Nikdy nerobte to isté

25. 7. 2022
Letný tip: Nikdy nerobte to isté
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Nikdy nerobte to isté

Nikdy necvičte rovnaký tréning stále dokola. Áno, na niekoľko týždňov môže byť rozpis cvikov rovnaký, ale zakaždým meňte aspoň nejakú premennú. Meňte hmotnosť na činkách či počty opakovaní/sérií. Skracujte prestávky, spájajte cviky do supersérií. A raz za niekoľko týždňov pozmeňte aj cviky. Okrem toho, že bude váš tréning pestrejší a záživnejší, vaše telo si na tréning nezvykne a bude produkovať lepšie výsledky. V tomto smere je principiálne, aby sa náročnosť cvičenia pomaličky zvyšovala.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist