InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Vykývajte váš tréning z dráhy priemeru

26. 7. 2022
Letný tip: Vykývajte váš tréning z dráhy priemeru
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Vykývajte váš tréning z dráhy priemeru

Nie je nič zlé na tom, ak sa snažíte spáliť kalórie kardiovaskulárnym cvičením v miernej intenzite. Je to lepšia cesta ako nič, no existuje efektívnejšia alternatíva – striedanie intervalov s vysokou až maximálnou intenzitou cvičenia s intervalmi s nízkou až žiadnou intenzitou cvičenia. Intervalový tréning dokáže spáliť za nižší čas cvičenia podobné množstvo kalórií, ale jeho sila je v tom, že zvýši váš metabolizmus, a tak pálite kalórie aj niekoľko hodín po docvičení.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist