InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Chcete schudnúť? Zamerajte sa na spodok tela

11. 8. 2022
Letný tip: Chcete schudnúť? Zamerajte sa na spodok tela
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Chcete schudnúť? Zamerajte sa na spodok tela

Ak chcete spáliť nadbytočné tuky, zamerajte sa na precvičovania partií pod pásom. A to aj vtedy, ak chcete mať menšie brucho. Americkí vedci potvrdili domnienky, že ľudia spália významne viac kalórií deň po tom, čo absolvovali silový tréning nôh, ako po iných tréningoch. Dôvod je jednoduchý – v nohách máme viac svalovej hmoty, a tak sa pri ich cvičení využíva viac energie.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist