InstagramFacebookYoutube
Zaujímavosti

Letný tip: Uistite sa, že máte správnu obuv

25. 8. 2022
Letný tip: Uistite sa, že máte správnu obuv
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Uistite sa, že máte správnu obuv

Každý detail rozhoduje a pokiaľ ide o obuv, nie len o vašich pokrokoch, ale aj o vašom zdravotnom stave. Uistite sa, že máte na tréning vhodnú obuv. Nesprávna obuv môže spôsobiť, že budú trpieť vaše členky, kolená i bedrá. Obuv pritom nakupujte skôr popoludní, kedy máte nohu väčšiu ako ráno.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist