InstagramFacebookYoutube
Tréning

3 android aplikácie, ktoré vám pomôžu s tréningom

08. decembra 2014
3 android aplikácie, ktoré vám pomôžu s tréningom
Žijeme v dobe, kedy sa čoraz viac ľudia prikláňajú k technológiám. Nemožno si už predstaviť deň bez našich telefónov a všade navôkol vidíme, ako ľudia využívajú tablety. Na jednu stranu to má svoje negatíva, no na druhú aj pozitíva. Jedným z nich je, že vám dokážu pomôcť s tréningom.

V tomto článku vám predstavíme tri aplikácie pre váš telefón alebo tablet, ak ste používateľom operačného systému Android. Môžete si ich stiahnuť zadarmo a veľmi rýchlo si ich obľúbite.

RunKeeper

Prehliadku začneme aplikáciu RunKeeper, ktorá sa hodí pre tých, ktorý veria, že behanie je skvelý spôsob ako nabrať kondíciu a udržať si peknú postavu. Skutočne ide o jeden z najlepších spôsobov, ako spáliť tuky a táto aplikácia ho ešte zefektívni.

Článok pokračuje pod reklamou


Vďaka tejto aplikácii máte plne pod kontrolou to, kam behaním smerujete a či idete smerom k svojmu cieľu. Kalkuluje vám tempo behania, vzdialenosť a plusom je, že obsahuje „audio trénera“, ktorý vás priebežne informuje o vašom srdcovom tepe, prebehnutých kilometroch a spálených kalóriách. Umožňuje toho ale ešte viac, napríklad aj synchronizáciu s inými populárnymi aplikáciami.

Zobraziť aplikáciu na stránke Google Play »

JEFIT Workout Exercise Trainer

Aplikácia JEFIT Workout Exercise Trainer je na zase užitočná pre tých, ktorí sa venujú posilňovaniu. Základom aplikácie je databáza viac ako 1300 cvikov, ktoré možno ľahko zaradiť do tréningových programov.

Aplikácia vám umožňuje prehľadne zaznamenávať série, opakovania a váhy daných cvikov. Dokáže vám vytvoriť aj tréning na mieru vzhľadom na vaše ciele. Najlepšie je, že sa môžete motivovať zdieľaním svojich údajov s priateľmi. Ťažko uveriť, že je zadarmo.

Zobraziť aplikáciu na stránke Google Play »

Weight Loss Dance Workout

Ak chcete chudnúť, ale beh nie je vašou voľbou, môžete skúsiť aerobik alebo tanečné cvičenie, ktorým do svojho tréningu vnesiete aj veľa zábavy. A práve pre potenciálnych adeptov – zrejme hlavne adeptky – je tu pripravená aplikácia Weight Loss Dance Workout.

V aplikácii si môžete zvoliť vašu úroveň, ako aj špeciálne druhy tancov, ako hip hop, club dance, latino, swing a podobne. Aplikácia vám jednotlivé tréning znázorní prostredníctvom videa.

Zobraziť aplikáciu na stránke Google Play »


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist