InstagramFacebookYoutube
Tréning

Tréningový tip: Trénujte brucho pri sledovaní televízie

30. augusta 2013
Tréningový tip: Trénujte brucho pri sledovaní televízie
Každý druhý piatok vám pravidelne prinášame jeden tip, ktorý vám pomôže k dosahovaniu vašich fitness cieľov v oblasti tréningu.

TIP: Trénujte brucho pri sledovaní televízie

Myslíte si, že sa nedá cvičiť a pritom sledovať televíziu? Dá sa to. Sledovanie televízie je totiž vhodným časom pre izometrický tréning. Tento druh cvičenia sa hodí pre pomalé svalové vlákna, ktoré nájdete v hojnom počte napríklad na svojom bruchu.

Ak sedíte pri televízii, snažte sa cieľavedome zatínať brušné svalstvo a chvíľu držať v takomto stave. Práve toto sa nazýva izometrický tréning, ktorý drží svaly v nepretržitom napätí a takýmto spôsobom ich stimuluje k novému rastu. Ešte lepšie je ísť na podlahu a robiť niekoľko sekúnd izometrický most. To môžete robiť napríklad cez reklamu.

Ďalšia časť vyjde o dva týždne. Nečítali ste tú poslednú?
Prečítajte si ju teraz: Tréningový tip: Ukážte svoj hrudník naplno
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist