InstagramFacebookYoutube
Tréning

Tréningový tip: Ukážte svoj hrudník naplno

16. augusta 2013
Tréningový tip: Ukážte svoj hrudník naplno
Každý druhý piatok vám pravidelne prinášame jeden tip, ktorý vám pomôže k dosahovaniu vašich fitness cieľov v oblasti tréningu.

TIP: Ukážte svoj hrudník naplno

Mnoho chlapov sa sťažuje na menší hrudník a na to, že hoci na ňom poctivo pracujú, výsledky nie sú až také viditeľné. Mnoho z nich hrudník cvičí intenzívnejšieho ako iné partie a v tom prípade sa opäť ukazuje dôležitosť vyrovnaného rozvoja tela, pretože tento prístup je viac na škodu.

Ak totiž cvičíte príliš veľa cvikov na hrudník a neadekvátne k tomu pristupujete k tréningu chrbta, stane sa, že prsné svaly začnú ťahať ramena vpred a tým pádom budú schované. Ak ich chcete ukázať v plnej kráse, musíte mať ramena vzadu. Na to je potrebné robiť veľa príťahov a veslovaní na rozvoj chrbta. Takisto pomôže pravidelný a dôkladný strečing hrudníka i osvojenie si správneho držania tela.

Ďalšia časť vyjde o dva týždne. Nečítali ste tú poslednú?
Prečítajte si ju teraz: Tréningový tip: Pracujte na svaloch rotátorovej manžety
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist