Tréning 16. 10. 2013

Arnold Schwarzenegger – Tréningové tipy 3

Každú druhú stredu vám prinášame články týkajúceho sa najväčšieho kulturistického šampióna všetkých čias, ktorý dosiahol úspechy v športe, v showbiznise i v politike. Dnes sa pozrieme na tipy Arnolda Schwarzeneggera, ktoré budú viesť k efektívnejšiemu tréningu.

5. VYUŽITE TRÉNINGOVÉHO PARTNERA
Schwarzenegger takmer vždy trénoval so skupinou kulturistov a to nie len kvôli tomu, že sa spolu dobre zabavili, ale aj preto, aby zostal motivovaný. Rád sa obklopoval veľkými a dokonca aj lepšími kulturistami a snažil sa ich v každom tréningu prekonať. Takto si vytvoril vlastnú súťaž, ktorá mu pomáhala k napredovaniu. Trénoval tak intenzívne ako mohol. A netreba pripomínať, že vám tréningový partner môže pomôcť k vynúteným opakovaniam a zvýšiť bezpečnosť tréningu pri vyššej intenzite.

6. NESKRÝVAJTE SVOJE SLABINY
Arnoldovou nevýhodou bol širší pás, no ešte väčšou slabinou boli lýtka. Tie ho potrápili, ale aj prispeli k tomu, aby sa im venoval maximálne ako mohol. Preto aj nosieval vždy šortky, aby na lýtka videl v zrkadle a neustále mu bolo pripomínané, že ich musí zlepšovať. Lýtka tak neskrýval, ale prezentoval ich svetu a sebe, čo ho nútilo na nich pracovať ešte poctivejšie.

Predošlé tipy nájdete tu:
Arnold Schwarzenegger – Tréningové tipy 2

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Ďalšie časti seriálu:
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist