InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Linkin Park - Faint

21. októbra 2013
Motivačná hudba: Linkin Park - Faint
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

11. Linkin Park - Faint

Americká rocková kapela Linkin Park vydala v roku 2003 singel Faint, ktorý sa stal jednou z najpopulárnejších piesni skupiny. Aj doteraz pesnička lahodí mnohým ľuďom a mimoriadne sa hodí aj do tréningu. Má rýchly rytmus, ktorý vás dokáže navnadiť tréning, prípadne dlhšie udržať v tréningovej nálade.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: D-12 – Fight MusicZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist