InstagramFacebookYoutube
Pre ženy

Trvalé odstránenie celulitídy – čo musíte vedieť?

Autorka: Lucka  /   25. apríla 2015
Trvalé odstránenie celulitídy –  čo musíte vedieť?
Ak bojujete s celulitídou, možno vás zaujme pár poznatkov, ktoré zaujali aj nás, keď sme ich našli na blogu My Fitness Hut. Preto vám ich aj prinášame, aby ste otvorili oči a zistili, o čom v skutočnosti je boj s celulitídou.

Celulitída je jeden z tých najväčších problémov, ktoré spôsobujú ženám starosti. Každá dobré vie, ako celulitída vyzerá, no v skutočnosti väčšina ľudí nemá ani predstavu o tom, čo celulitída v skutočnosti je. Preto podľahnú rôznym metódam, ktoré nefungujú.

Ak chcete celulitídu „zničiť“ natrvalo, mali by ste poznať týchto 5 faktov:

Článok pokračuje pod reklamou


1. Celulitídy sa nezbavíte špeciálnymi gélmi, mliekami či krémami
Prestaňte používať kozmetické prípravky, ktorú sľubujú odstránenie celulitídy. Väčšina z nich stav nezlepší a niektoré dokonca zhoršia. Na trhu je ich veľa a to preto, lebo ide o skvelý biznis. Celulitída nie je problém pokožky, ale štrukturálny problém vo vrstve pod ňou.

2. Procedúry v kúpeľoch zredukujú len váš bankový účet
Sú drahé a rizikové, no veľmi populárne. Procedúry na odstránenie celulitídy, na ktorých zarábajú rôzne kúpele. Tie však problém neriešia, oberajú vás o peniaze a dokonca pri nich niekoľko žien utrpelo poranenia.

3. Celulitída nie je geneticky daná
Mnoho žien si nesprávne myslí, že celulitída je geneticky daná a nedá sa jej zbaviť. To je však omyl. Také myslenie vás len odratí od krokov, ktoré by viedli k jej trvalému odstráneniu. Je možné vidieť matku a dcéru, ktoré trápi celulitída, ale to je len dôsledkom toho, že ani jedna z nich nenašla cestu, ako pozdvihnúť vrstvu svalov pod kožou.

4. Celulitídy sa môžete zbaviť v každom veku
Celulitída je štrukturálny problém, ktorý môže byť vyriešený cvičením. To cvičenie môžu aplikovať ženy v ľubovoľnom veku a v ľubovoľnej kondícii. Nezáleží ani na tom, kedy sa u vás celulitída objavila. Cvičenie je odpoveďou.

5. Celulitídy sa môžete zbaviť zadarmo vašou snahou
Jedinou osvedčenou metódou, akou sa môžete zbaviť natrvalo celulitídy, je séria jednoduchých cvikov špecificky zameraných na dolnú časť tela. Tieto cviky sa zameriavajú na tvarovanie svalov, ktoré sa tlačia smerom k pokožke a tým prinášajú naspäť hladký a pevný vzhľad zadku a nôh.

Určite si prečítajte aj:
Ako sa zbaviť celulitídy?
5 mýtov o celulitíde


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist