InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Tréning fitness modelky VIII. – Precvičte celé telo za 10 minút ako Emily Skye

03. februára 2021
Tréning fitness modelky VIII. – Precvičte celé telo za 10 minút ako Emily Skye
Emily Skye je osobné trénerka, ktorej popularita závratne stúpla vďaka sociálnym sieťam, na ktorých ju sledujú milióny ľudí. Fitness však jej životom nebol vždy, a preto sa snaží svoje skúsenosti odovzdávať iným. Napríklad aj tým, že odhalí spôsob, akým trénuje.

Skye mala ako dvadsiatnička problémy s depresiami a svoju cestu k vyrovnanému životu našla vďaka posilňovaniu. Teraz rada svoju vášeň odovzdáva. A my teraz prinášame jeden z jej tréningov, ktorý sú rýchly a ktorý môžete robiť aj v pohodlí domova.

Mnohé cvičebné plány môžu byť pre ženy zastrašujúce, ale nemusí tomu tak byť vždy. Príkladom je aj tento tréning, ktorým precvičíte celé telo bez žiadneho dodatočného náčinia a len za zhruba 10 minút. Hodí sa začiatočníčkam i skúsenejším cvičenkyňám, ktoré jednoducho nemajú na tréning viac času.

Článok pokračuje pod reklamou


Tréning je zložený z piatich jednoduchých cvikov. Každý cvik budete vykonávať 30 sekúnd, dáte si 15 sekúnd prestávky na vydýchanie a potom prejdete na ďalší. Takto prejdete až k poslednému. Po ňom celý tento cyklus zopakujete ešte dvakrát.

Tento kruhový tréning, ktorý pomôže aj budovať kondíciu a spaľovať tuky, zahŕňa: pulzujúce drepy, striedavé výpady vpred, horolezca (moutain climber), kľuky (na kolenách – ak nezvládnete bežné) a doska (plank) s vytáčaním.

10-minútový kruhový tréning celého tela Emily Skye
Cvik Dĺžka cvičenia Prestávka
Pulzujúce drepy 30 s. 15 s.
Striedavé výpady 30 s. 15 s.
Horolezec 30 s. 15 s.
Kľuky 30 s. 15 s.
Doska s vytáčaním 30 s. 15 s.
Okruh zopakujete celkovo 3-krát.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist