Motivácia

Motivačná hudba: Van Halen - Jump

23. septembra 2013
Motivačná hudba: Van Halen - Jump
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

9. Van Halen - Jump

Pesnička z roku 1984 sa u mladšej generácie zrejme trochu skrýva, no tí skúsenejší vedia, aký povzbudivý efekt môže mať. Tak pokračujte a vyskočte! Americká hard rocková skupina Van Halen nikdy nezložila úspešnejšiu pesničku a od svojho vydania sa stala populárna aj pri cvičení. Hodí sa pre beh, aeróbne aktivity a doslova si pýta svoje miesto pri skokoch cez švihadlo.

Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: AC/DC - Thunderstruck