Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Zaujímavosti 08. 12. 2019

Darčeky, ktoré by potešili nadšenca cvičenia a zdravého životného štýlu

ikonka
Opäť sa nám blížia Vianoce, ktorých tradíciou je potešiť svojich blížnych darčekom. Chcete obdarovať niekoho, kto má rád cvičenie a zdravý životný štýl, ale ešte ste mu nenašli ten správny dar? Potom vám možno pomôže pár tipov z tohto článku.

Vhodných darčekov pre fitness nadšencov môže byť podstatne viac, ale my sme pre vás vybrali nasledujúce voľby:

1. Masážny prístroj – po dobrom tréningu je fajn dopriať si relax. Existuje množstvo druhov masážnych prístrojov v rôznych cenových hladinách. Fajn môže byť aj vanička pre chodidlá či obyčajný penový valec.

2. Športové slúchadlá – bežné slúchadlá nie sú pre cvičenie ideálne. Zamerajte sa na športové a prečítajte si recenzie, ako držia napríklad pri behu.

3. Nastaviteľné jednoručky – niekomu postačia aj bežná nakladacie činky, ale existujú aj nastaviteľné jednoručky s rozsahom váh od malých hmotností (cca 3 kg) po vysoké (24-30 kg). Je to ideálna voľba pre domáci tréning.

4. Kvalitný šejker – aj keď daná osoba už šejker má, mal by sa po istej dobe meniť. Existujú pritom aj druhy, v ktorých sa dajú skladovať aj suplementy.

5. Permanentka do posilňovne – tento darček sa môže kúpiť aj osobe, ktorá je na vážkach a nevie sa rozhodnúť, či ísť alebo nejsť do posilňovne. Bude to pre ňu stimul, ktorý môže pretaviť aj do pravidelného cvičenia.

6. Fitness zápisník – ak hľadáte maličkosť, tak pokojne poteší zápisník s predtlačenými poľami pre zapisovanie si tréningov, stravy, cieľov a pokrokov. Niektoré majú v sebe aj motivačné citáty.

7. Inteligentná váha – ide o váhy, ktoré vás nie len odvážia, ale ktoré zistia vašu telesnú kompozíciu a tiež monitorujú vaše pokroky v súlade s vašimi cieľmi.

8. Športový náramok – to je už taká samozrejmá voľba, ak ho niekto nemá a je o ňom známe, že rád napríklad beháva. Bude si tak môcť lepšie monitorovať svoju aktivitu. Pri výbere okrem funkcií zohľadnite aj výdrž na jedno nabitie.

9. Kuchárska kniha – nájdite nejakú knižnú novinku, v ktorej sa píše o zdravej strave a ktorá ponúka recepty na rýchle, ľahké a zdravé pokrmy.

10. Niečo z výbavy do posilňovne – všimnite si alebo si nenápadne zistite, čo sa danej osobe opotrebúva alebo čo jej chýba vo výbave a kúpte to. Môže ísť o vzpieračský opasok, rukavice, trhačky, tašku a podobne.

Ak vás nezaujali tieto potenciálne darčeky, ešte sa môžete inšpiráciu nájsť v článkoch, ktoré sme publikovali v minulosti:

Top 10 vianočných darčekov pre fitness nadšencov
Chcete potešiť partnera fitness darčekom?


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist