Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Zaujímavosti 08. 12. 2019

Darčeky, ktoré by potešili nadšenca cvičenia a zdravého životného štýlu

ikonka
Opäť sa nám blížia Vianoce, ktorých tradíciou je potešiť svojich blížnych darčekom. Chcete obdarovať niekoho, kto má rád cvičenie a zdravý životný štýl, ale ešte ste mu nenašli ten správny dar? Potom vám možno pomôže pár tipov z tohto článku.

Vhodných darčekov pre fitness nadšencov môže byť podstatne viac, ale my sme pre vás vybrali nasledujúce voľby:

1. Masážny prístroj – po dobrom tréningu je fajn dopriať si relax. Existuje množstvo druhov masážnych prístrojov v rôznych cenových hladinách. Fajn môže byť aj vanička pre chodidlá či obyčajný penový valec.

2. Športové slúchadlá – bežné slúchadlá nie sú pre cvičenie ideálne. Zamerajte sa na športové a prečítajte si recenzie, ako držia napríklad pri behu.

3. Nastaviteľné jednoručky – niekomu postačia aj bežná nakladacie činky, ale existujú aj nastaviteľné jednoručky s rozsahom váh od malých hmotností (cca 3 kg) po vysoké (24-30 kg). Je to ideálna voľba pre domáci tréning.

4. Kvalitný šejker – aj keď daná osoba už šejker má, mal by sa po istej dobe meniť. Existujú pritom aj druhy, v ktorých sa dajú skladovať aj suplementy.

5. Permanentka do posilňovne – tento darček sa môže kúpiť aj osobe, ktorá je na vážkach a nevie sa rozhodnúť, či ísť alebo nejsť do posilňovne. Bude to pre ňu stimul, ktorý môže pretaviť aj do pravidelného cvičenia.

6. Fitness zápisník – ak hľadáte maličkosť, tak pokojne poteší zápisník s predtlačenými poľami pre zapisovanie si tréningov, stravy, cieľov a pokrokov. Niektoré majú v sebe aj motivačné citáty.

7. Inteligentná váha – ide o váhy, ktoré vás nie len odvážia, ale ktoré zistia vašu telesnú kompozíciu a tiež monitorujú vaše pokroky v súlade s vašimi cieľmi.

8. Športový náramok – to je už taká samozrejmá voľba, ak ho niekto nemá a je o ňom známe, že rád napríklad beháva. Bude si tak môcť lepšie monitorovať svoju aktivitu. Pri výbere okrem funkcií zohľadnite aj výdrž na jedno nabitie.

9. Kuchárska kniha – nájdite nejakú knižnú novinku, v ktorej sa píše o zdravej strave a ktorá ponúka recepty na rýchle, ľahké a zdravé pokrmy.

10. Niečo z výbavy do posilňovne – všimnite si alebo si nenápadne zistite, čo sa danej osobe opotrebúva alebo čo jej chýba vo výbave a kúpte to. Môže ísť o vzpieračský opasok, rukavice, trhačky, tašku a podobne.

Ak vás nezaujali tieto potenciálne darčeky, ešte sa môžete inšpiráciu nájsť v článkoch, ktoré sme publikovali v minulosti:

Top 10 vianočných darčekov pre fitness nadšencov
Chcete potešiť partnera fitness darčekom?

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist