Pre ženy

Chcete potešiť partnera fitness darčekom?

Autorka: Lucka  /   22. marca 2014
Chcete potešiť partnera fitness darčekom?
Vianoce, narodeniny, výročie či nejaký úspech? Blíži sa to a vy neviete, čo kúpite svojmu partnerovi? Ak je nadšencom cvičenia alebo športu, môžete mu kúpiť niečo, čo ho určite poteší. Nemáte predstavu? V tomto článku vám poskytneme šesť tipov.

KNIHA
Nikdy nie je nad dobrú knihu. Muži uprednostňuje odborné knihy a keď sa venujú cvičeniu alebo športu, určite ich poteší kategória z tohto oddelenia. Ak viete, že váš partner posilňuje, môžete mu kúpiť knihu zameranú na cvičenie, výživu či motiváciu. Ak viete, že sa venuje nejakému športu, existujú aj knihy zamerané na dané športy.

TENISKY
Pre každý šport, každú fyzickú aktivitu, sa odporúčajú nosiť špecializované tenisky. Vyberte ich a kúpte priateľovi. Samozrejme, najskôr si zistite, akú má veľkosť chodidla a aj vtedy môže nastať situácia, že mu jednoducho nesadnú. To je riziko...

TAŠKA NA TOPÁNKY
Či už tie tenisky kúpite alebo nie, často sa stáva, že po cvičení vonku sa človek prezúva. A nie je príjemné špinavé tenisky, po golfe alebo po tenise, dávať do bežnej tašky. Preto skúste kúpiť špeciálnu tašku na topánky, ktorá je na to určená, ľahko sa čistí a existuje v mnohých prevedeniach – od elegantných až po športové.

DOTYKOVÉ RUKAVICE
Ak váš priateľ patrí medzi ľudí, ktorí si so sebou berú mobil a viete, že cvičí aj v chladnejšom počasí a nosí na rukách rukavice, kúpte mu špeciálne dotykové rukavice, ktoré umožňujú prácu s dotykovým displejom. Bežné rukavice to nezvládnu a priateľ si už nebude musieť dávať dole rukavice, ak bude chcieť ovládať svoj mobil.

FĽAŠA NA VODU, ŠEJKER
Ak potrebujete menší darček, tak môžete kúpiť aj fľašu na vodu, ktorá sa zíde v posilňovni i vonku pri behu, prípadne cyklistike. Ak chcete trochu svoju investíciu zvýšiť, skúste špeciálnu fľašu s filtrom. Ak potrebujete len maličkosť, často postačí kúpiť bežný šejker. Aj pri nich môžete vybrať niečo kvalitnejšie – šejker s nádobkou pre suplement. Šejkre by sa mali pravidelne meniť, takže ho určite využije.

ŠPORTTESTER, KROKOMER
Pre fitness nadšenca pôjde o vítaný darček. Prostredníctvom malého zariadenie ním môže merať svoje kroky, prejdené vzdialenosť a spálené kalórie v prípade krokomeru alebo aj iné veličiny prostredníctvom športtesteru. Ten v reálnom čase ukazuje aj srdcový tep, poskytuje aktuálny čas, odpočítavanie, stopky a dokonca aj budík. Niektorá aj ukazujú zóny srdcového tepu, ktoré pomáhajú s dosiahnutím cieľov pri cvičení. Ak máte viac financií, skúste športové GPS hodinky.