InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Metallica – Master of Puppets

01. júla 2013
Motivačná hudba: Metallica – Master of Puppets
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

3. Metallica – Master of Puppets

V tejto časti sa vrátime o viac ako štvrťstoročia dozadu. Legendárna skupina Metallica zložila niekoľko skvelých pesničiek, no Master of Puppets z roku 1986 sa postará o to, že budete motivovaní k lepším výkonom pri posilňovaní. Ak robíte trebárs benčpres, môžete sa stať jeho „pánom“ a kým pesnička skončí (dlhá takmer deväť minút), absolvujete niekoľko intenzívnych sérií.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Kanye West - StrongerZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist