InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Kanye West - Stronger

17. júna 2013
Motivačná hudba: Kanye West - Stronger
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

2. Kanye West - Stronger

V minulej časti sme vyberali z hard rocku, dnes siahneme po pesničke zo sveta hip hopu, ktorá získala aj cenu Grammy. Pesnička Stronger od Kanyeho Westa sa stala súčasťou mnohých tréningových mixov a hoci je o trošku pomalšia, jej beat vás dokáže naladiť a text motivovať k tvrdšiemu, lepšiemu, rýchlejšiemu a silnejšiemu výkonu.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Wolfmother – Joker and the ThiefZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist