Motivácia 17. 06. 2013

Motivačná hudba: Kanye West - Stronger

Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

2. Kanye West - Stronger

V minulej časti sme vyberali z hard rocku, dnes siahneme po pesničke zo sveta hip hopu, ktorá získala aj cenu Grammy. Pesnička Stronger od Kanyeho Westa sa stala súčasťou mnohých tréningových mixov a hoci je o trošku pomalšia, jej beat vás dokáže naladiť a text motivovať k tvrdšiemu, lepšiemu, rýchlejšiemu a silnejšiemu výkonu.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Wolfmother – Joker and the Thief

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist