Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Pre ženy 20. 05. 2017

Nemáte čas? Skúste tento rýchly tréning a páľte tuky

ikonka
Ak zažívate hektické dni, ste zaneprázdnené a nemáte čas na tréning, mohlo by vám pomôcť dobiť trochu energie a pridať pokoja na duši pár minút fyzickej záťaže. Máme pre vás krátky tréning, ktorý by mohol byť vítaným riešením.

Tento tréning precvičí celé telo a trvá len 15 minút. Keďže sa vykonáva bez prestávky, pomôže vám aj podporiť vašu snahu schudnúť či udržať zdravú hmotnosť. Má tiež pozitívny vplyv aj na vašu kondičku.

Tento rýchly tréning pozostáva z 15 cvikov a jeho princíp je jednoduchý – každý cvik vykonávajte rovných 60 sekúnd a môžete prejsť na ďalší až pokým ich neabsolvujete všetky. Plusom tréningu je, že naň nepotrebujete žiadne náčinie.

Cviky sú vybraté tak, aby ste precvičili čo najviac svalov tela a maximalizovali výdaj energie, čo je pri spaľovaní tukov kľúčové. Poradie cvikov by sa nemalo meniť. Tréning je určený pre pokročilé cvičenkine. Ak vám to vaša kondičná úroveň neumožňuje, môžete cviky vykonávať aj v kratších intervaloch.

Vybrané cviky sú nasledujúce:

1. Vysoké kolená
2. Drepy s výskokom
3. Drepy naširoko
4. Doska (plank)
5. Horolezec (moutain climber)
6. Sumo drep izometricky (zostávate celý čas v pozícii drepu)
7. Angličáky (burpee)
8. Kľuky
9. Poskoky znožmo (jumping jacks)
10. Skracovačky
11. Výpady do strán
12. Korčuliar
13. Kľuky na kolenách
14. Bočná doska (side plank) na ľavej strane
15. Bočná doska na pravej strane

Aby ste nestratili prehľad, odporúčame si ich vytlačiť a umiestniť papier na miesto, ktoré bude počas cvičenia dobre viditeľné. Tréning môžete samozrejme cvičiť aj vtedy, keď máte dostatok času na cvičenie, ale predsa len by ste ho chceli vykonať čo najrýchlejšie a pritom stále efektívne. Ako vidíte, najviac dostanú zabrať nohy a brucho. A to sú partie, ktoré chce zlepšiť snáď každá žena.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist