InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Monitorujte si srdcový tep pre lepšie pokroky

4. 8. 2022
Letný tip: Monitorujte si srdcový tep pre lepšie pokroky
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Monitorujte si srdcový tep pre lepšie pokroky

Ak už vlastnite merač srdcového tepu alebo fitness náramok, prišiel najvyšší čas, aby ste ho aj používali. Ak ho nemáte, skúste do kúpi nejakého zainvestovať a naučte sa, ako ho používať vo svoj prospech. Necvičte len určitý čas. Aby bol tréning efektívny, musí byť intenzívny. Fitness náramok vám pomôže dať predstavu o tom, v akej intenzite práve cvičíte. Užitočné je to najmä pri kardio tréningu.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist