SlovakFitness.sk

Suplementy 25. 12. 2013

Najpopulárnejšie články roka o suplementoch

ikonka
Keďže nový rok je predo dvermi, rozhodli sme sa pre vás pripraviť sériu článkov, v ktorých ponúkame prehľad najpopulárnejších článkov v jednotlivých kategóriách, ktoré sme v roku 2013 vydali. Pripomeňme si dnes to najlepšie, čo sme napísali o suplementoch.

Najpopulárnejšie články medzi návštevníkmi

1. 6 dôvodov, prečo užívať srvátkový proteín (apríl)
Robíte všetko správne vo vašom tréningu a vo výžive, no výsledky vás stále dostatočne neuspokojujú? V tomto bode by bolo vhodné pridať do svojho programu suplementáciu vo forme srvátkového proteínu. Uvádzame vám šesť hlavných dôvodov prečo.

Prečítať celý článok »

2. Aké doplnky výživy sa oplatí kúpiť (marec)
Doplnky výživy (suplementy) sú jedným z najdôležitejších faktorov kulturistického tréningu. Ak by ste mali aj perfektne zostavený tréning a vaša výživa so suplementáciou by zaostávali, pokroky by boli limitované. Medzi dobrými a skvelými výsledkami rozhodujú často práve doplnky výživy. Nejde však o lacný špás a veľa ľudí nemá na to, aby vyhadzovali peniaze za všetky tie super moderné suplementy, ktoré poriadne ani nefungujú. Často sa cvičenci pýtajú – ktoré suplementy fungujú?

Prečítať celý článok »

3. Prečo sú anabolické steroidy zlé? (apríl)
Veľa laickej verejnosti sa pohoršuje už nad tým, keď človek užíva prášky vo forme proteínu, gaineru či kreatínu. Myslia si, že sa jedna o doping. Nesprávne ľudí označujú za „sypačov“. Posudzujú, kritizujú. Hoci v tomto sa mýlia, v niečom majú pravdu – anabolické steroidy sú zlé.

Prečítať celý článok »

Najlepšie články podľa redakcie

1. Čo je to kreatín? Základy pre začiatočníkov (február)
Kreatín je kyselina produkovaná pečeňou, pankreasom a obličkami, ktorá dodáva do svalových buniek energiu. Dodatočne sa do tela dostáva z hovädzieho mäsa či z rýb, no populárny je aj vo forme výživového doplnku. Synteticky vyrobený kreatín je zaradzovaný medzi základné suplementy v silovo-vytrvalostných tréningoch a každý, kto sa pravidelne venuje cvičeniu, sa s jeho menom už stretol.

Prečítať celý článok »

2. Aký je rozdiel medzi proteínom a gainerom? (február)
Bežní ľudia a začiatočníci sa často stretávajú s problémom, že v ponuke suplementov nevedia rozlíšiť, aký je rozdiel medzi proteínmi a gainermi. Oba doplnky vám môžu pomôcť k podobným výsledkom, no rozdielnymi cestami.

Prečítať celý článok »

3. Tri najlepšie suplementy pre svalovú hmotu (jún)
Vašim cieľom je nabrať svalovú hmotu a keďže o strave ste sa už vzdelávali a jedalníček máte v poriadku, chcete maximalizovať vaše snaženie dodatočnou suplementáciou. Doplnkov je však na trhu veľa a váš rozpočet obmedzený. Po ktorých teda siahnuť?

Prečítať celý článok »

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
co-je-to-berberin-a-preco-by-mohol-byt-pre-vas-prinosnyČo je to berberín a prečo by mohol byť pre vás prínosný? tieto-tri-latky-vam-pomozu-schudnutTieto tri látky vám pomôžu schudnúťmate-po-styridsiatke-toto-su-suplementy-pre-vasMáte po štyridsiatke? Toto sú suplementy pre vásznaky-toho-ze-uzivate-az-prilis-vela-probiotikZnaky toho, že užívate až príliš veľa probiotíkpat-doplnkov-vyzivy-ktore-vam-po-treningu-podporia-regeneraciuPäť doplnkov výživy, ktoré vám po tréningu podporia regeneráciu
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist