InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Šťastné a veselé fitness Vianoce!

24. decembra 2013
Šťastné a veselé fitness Vianoce!
Všetkým čitateľom a priaznivcom SlovakFitness.sk chceme poďakovať za darček v podobe návštev a podpory v tomto roku a zároveň popriať Šťastné a veselé Vianoce strávené v kruhu najbližších, medzi ktorými možno nebude chýbať aj zopár činiek.

Naším darčekom pre vás všetkých je záväzok, že sa aj v budúcnosti budeme snažiť prinášať zaujímavé a poučné články, ktoré vám prinesú zlepšenie v oblasti zdravia, krásy a osobného rozvoja. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme naplnili našu misiu, ktorou je podanie pomocnej ruky všetkým tým, ktorým nie je zdravie ľahostajné.

Veríme, že počas vianočných sviatkoch nezabudnete na cvičenie, ale naopak dúfame, že aspoň na niekoľko dní v čarovnej atmosfére zabudnete na starosti bežných dní a vychutnáte si radostné chvíle v kruhu rodiny.

Článok pokračuje pod reklamou


Po sviatkoch nezabudnite nájsť cestu späť k SlovakFitness.sk a ak k nám chcete prísť aj v najbližších dňoch, nájdete tu každý deň až do Nového roka prehľad tých najpopulárnejších článkov roka 2013 v rámci jednotlivých rubrík. Tie ste možno nečítali alebo si ich ešte radi pripomeniete.

Ešte raz – Šťastné a veselé Vianoce!


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist