SlovakFitness.sk

Motivácia 16. 09. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (37. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Pozitívne afirmácie, ktoré vás dovedú k úspechu

Viete, čo je to afirmácia? Ide o kladné tvrdenie alebo presvedčenie, ktorým sa snažíte v niečom utvrdiť. Na človeka môže mať pozitívny mentálny vplyv, a preto ju využívajú aj mnohí športovci či úspešní ľudia z iných oblastí. Pomôcť k úspechom by mohli afirmácie aj vám.

Prečítajte si celý článok »

Zaujímavé štatistiky, ktoré zmenia váš pohľad na bohatstvo

Ste pravdepodobne jedným z najbohatších ľudí na svete a ani si to neuvedomujete. Prinášame vám pár zaujímavých štatistík, ktoré zrejme zmenia váš pohľad na bohatstvo.

Prečítajte si celý článok »

Päť spôsobov, ktorými môžete získať kontrolu nad svojím životom

Máte niekedy pocit, že ste pasažierom svojho života? Mesiace plynú, čas ubieha a vy nemáte pocit naplnenia. Je čas, aby ste začali rešpektovať sami seba. Získajte kontrolu nad svojím životom skôr, ako už bude neskoro.

Prečítajte si celý článok »

Čo sú to antioxidanty a na čo slúžia?

Mnoho ľudí ich pozná ako látky so zázračnými účinkami. V skutočnosti to s nimi však nie je také ružové, ako sa môže zdať. Napriek tomu je však ich príjem pre človeka dôležitý. Reč je o antioxidantoch.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
chcete-mat-lepsie-telo-a-zdravie-prestante-s-tymito-vyhovorkamiChcete mať lepšie telo a zdravie? Prestaňte s týmito výhovorkami uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-3-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (3. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-2-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (2. týždeň 2019)ako-si-vybudovat-zdrave-zvyky-ktorych-sa-budete-drzatAko si vybudovať zdravé zvyky, ktorých sa budete držať? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-1-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (1. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist