SlovakFitness.sk

Zaujímavosti 24. 12. 2017

SlovakFitness.sk vám praje Šťastné a veselé Vianoce!

ikonka
Sviatky pokoja a pohody sú tu a my chceme využiť túto príležitosť, aby sme popriali čitateľom a priaznivcom nášho webu SlovakFitness.sk Šťastné a veselé Vianoce, ako aj príjemné prežitie sviatočných dní v kruhu rodiny a blízkych.

Zároveň by sme sa vám chceli poďakovať za to, že ste nás aj v tomto roku čítali i za to, že ste našimi fanúšikmi na Facebooku. Sme radi, že vás máme a veríme, že vám naša práca pomáha dosiahnuť zlepšenia v živote, či už po fyzickej alebo duševnej stránke.

V nasledujúcich dňoch si chceme trochu rodinnej pohody užiť aj my, a tak vám snáď nebude prekážať, že si dáme menšiu prestávku a nebudeme prinášať nové články. Ak však na náš web zablúdite, nájdete na ňom počas budúceho týždňa už tradičné každodenné prehľady najpopulárnejších a najlepších článkov roka podľa jednotlivých rubrík.

Ak ste vernými čitateľmi a staršie články si pripomínať nemusíte, radi vás na SlovakFitness.sk privítame opäť v novom roku. Od 2. januára už znova začneme publikovať nové články zamerané na to, aby bol pre vás aj rok 2018 plný pozitívnych zmien.

Šťastné a veselé Vianoce!

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
fakty-ktore-ste-o-svojom-vlastnom-tele-nevedeli-iFakty, ktoré ste o svojom vlastnom tele nevedeli I.preco-je-dolezite-vhodne-zvolit-oblecenie-na-sportPrečo je dôležité vhodne zvoliť oblečenie na šport?robi-z-nas-meditacia-skutocne-lepsich-ludiRobí z nás meditácia skutočne lepších ľudí? maju-manzelske-pary-nizsie-riziko-demencieMajú manželské páry nižšie riziko demencie?mohol-by-byt-smiech-najlepsim-liekom-proti-bolestiMohol by byť smiech najlepším liekom proti bolesti?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist