Motivácia

13 inšpiratívnych citátov pre úspešný rok 2018

07. januára 2018
13 inšpiratívnych citátov pre úspešný rok 2018
Máme tu nový rok 2018 a už týždeň sa môžeme zapodievať našimi predsavzatiami, snami a cieľmi. Ak ste ešte nezačali alebo potrebujete dávku motivácie, prečítajte si nasledujúcich 13 skvelých inšpiratívnych citátov, ktoré sú na úvod nového roka ako stvorené.

„Jasná vízia, podložená pevným plánom, nám dodá ohromný pocit sebavedomia a osobnej sily.“
-- Brian Tracy

„Osoba, ktorá hovorí, že sa to nedá urobiť, by nemala vyrušovať osobu, ktorá to robí.“
-- čínske príslovie

„Úspech nespočíva v tom, že nikdy nerobíte chyby, ale v tom, že nikdy nerobíte rovnakú chybu dvakrát.“
-- George Bernard Shaw

„Jediné miesto, v ktorom úspech prichádza pred prácou, je v slovníku.“
-- Vidal Sassoon

„Všetky naše sny sa môžu naplniť, ak máme guráž ich nasledovať.“
-- Walt Disney

„Nikdy nie ste dosť starí na to, aby ste si stanovili nový cieľ alebo snívali nový sen.“
-- Aristoteles

„Všetko, čo ste vždy chceli, je na druhej strane strachu.“
-- George Addair

„Myslite vo veľkom a nepočúvajte ľudí, ktorí vám hovoria, že sa to urobiť nedá. Život je príliš krátky, aby ste mysleli skromne.“
-- Tim Ferriss

„Nezáleží na tom, odkiaľ pochádzate. Všetko na čom záleží je, kam idete.“
-- Brian Tracy

„O rok od tohto momentu si budete želať, aby ste začali už dnes.“
-- Karen Lams

„Ak nemôžete lietať, tak bežte. Ak nemôžete bežať, tak kráčajte. Ak nemôžete kráčať, tak sa plazte, no čokoľvek robíte, vždy sa musíte hýbať vpred.“
-- Martin Luther King Jr.

„Raz ročne choďte na miesto, v ktorom ste ešte nikdy predtým neboli.“
-- Dalai Lama

„Chodím pomaly, ale nikdy nie vzad.“
-- Abraham Lincoln