SlovakFitness.sk

Motivácia 10. 06. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (23. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Malé zvyky vedú k veľkým pokrokom

Ak chcete dosiahnuť úspech a veľký pokrok, tak musíte robiť veľké veci. Takto to vnímajú mnohí. Je to aj pravda. Čiastočne. V skutočnosti musíte robiť nie veľké, ale tie relevantné a dôležité veci. Nestrácať čas nad nepodstatnými úlohami, ktorý váš pokrok spomaľujú. V skutočnosti sú však hnacím motorom veľkých pokrokov malé zvyky.

Prečítajte si celý článok »

Vytvorte si produktívne pracovné prostredie

Na to, aby ste podali váš najlepší výkon s čo najmenším úsilím, musíte zlepšiť maličkosti, ktoré majú na vašu produktivitu nezanedbateľný vplyv. A tými je aj vaše pracovné prostredie.

Prečítajte si celý článok »

Tri spôsoby, ako si zautomatizovať život a zvýšiť tak produktivitu

Robenie rozhodnutí často znižuje schopnosť človeka koncentrovať sa na robotu, ktorú má pred sebou a znižuje tým aj produktivitu. Čím viac rozhodnutí alebo čím je rozhodnutie dôležitejšie, tým to má negatívnejší vplyv.

Prečítajte si celý článok »

Peniaze a emócie. Ako ich úspešne skĺbiť?

Bežný život so sebou prináša aj nečakané výdavky, ktoré sú neraz významné. Môže ísť o zdravotný problém, škodu na automobile alebo poruchu v domácnosti. Tieto situácie dostávajú ľudí pod tlak a pociťujú stres. My sa teraz pozrieme na to, ako takéto emócie skrotiť.

Prečítajte si celý článok »

Štyri veci, ktoré robíte nesprávne pri spájaní sa s ľuďmi

Spájanie sa s ľuďmi je nevyhnutné pre manažment, pre predaj, pre budovanie tímu a aby sme to uzavreli, tak takmer pre všetko. Preto je dôležité robiť to správne. Teraz vám poradíme, ktoré veci robíte zle a prečo by ste ich mali prestať robiť.

Prečítajte si celý článok »

Viscerálny tuk – čo je to a prečo je nebezpečný?

V ľudskom tele sa nachádza aj tuk. To vie každý. Existujú však dva druhy. Prvý je podkožný, ktorý spôsobuje vrásky tým, ktorí si nedávajú vo výžive pozor a potom ho chcú spáliť. Ten druhý, menej známy, je však podstatne horší. Volá sa viscerálny.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-maximalizovat-svoju-motivaciuAko maximalizovať svoju motiváciu? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-33-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (33. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-32-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (32. týždeň 2018)ako-urobit-z-cvicenia-potesenieAko urobiť z cvičenia potešenie? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-31-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (31. týždeň 2018)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist