SlovakFitness.sk

Motivácia 05. 08. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (31. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Inšpiratívne výroky Elona Muska, ktoré stoja za to

Elon Musk je americký podnikateľ a vizionár, ktorí si získal popularitu nie len svojimi elektromobilmi značky Tesla, ale predovšetkým snahou dobiť Mars so svojou spoločnosťou SpaceX. Často sa prejavuje svojrázne, ale dokáže vysloviť výroky, ktoré môžu pôsobiť inšpiratívne a motivačne.

Prečítajte si celý článok »

Najväčšie chyby, ktoré robia ľudia splácajúci dlh

Keď už si musíte požičať peniaze, musíte si uvedomiť, že je to bremeno. Bremeno, ktorého sa snažia rozumní ľudia čo najskôr zbaviť. Napriek tomu sa však často ľudia dopúšťajú pri splácaní dlhov niekoľkých chýb, ktoré im život sťažujú.

Prečítajte si celý článok »

Prečo obavy zabíjajú váš úspech?

Obavy sú jedným z dôvodov, prečo mnoho ľudí nikdy vo svojom živote nezažije pocit veľkého úspechu. Obavy pritom nevychádzajú zo skutočnosti, ale skôr z predstáv jednotlivca. Človeka ovplyvňujú negatívne vo všeobecnosti a my sa teraz zameriame na to, prečo zabíjajú úspech.

Prečítajte si celý článok »

Čo hovorí srdcový tep o vašom zdraví?

Ak si nájdete chvíľku a zmeriate si svoj srdcový tep, môžete sa dozvedieť veľa zaujímavých vecí o vašom zdraví.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-maximalizovat-svoju-motivaciuAko maximalizovať svoju motiváciu? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-33-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (33. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-32-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (32. týždeň 2018)ako-urobit-z-cvicenia-potesenieAko urobiť z cvičenia potešenie? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-30-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (30. týždeň 2018)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist