Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 02. 09. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (35. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Nenechajte sa obmedzovať strachom zo zlyhania

Bojíte sa zlyhania a pre tento strach odmietate príležitosti, ktoré by mohli napomôcť k vášmu rastu? Ak chcete rasť vy alebo vaša firma, niekedy jednoducho musíte dať strach bokom a zariskovať.

Prečítajte si celý článok »

Aplikácie, ktoré vám pomôžu manažovať vaše peniaze

Nechcete míňať peniaze za zbytočnosti? Chcete dostať svoje financie pod kontrolu? Chcete viac šetriť a budovať si základy pre lepšiu finančnú budúcnosť?

Prečítajte si celý článok »

Prečo by ste mali čítať o histórii častejšie ako noviny?

Mnoho ľudí má vo zvyku hneď ráno si prečítať obľúbený denník, či už v papierovej verzii alebo na internete. Existuje však niekoľko pádnych dôvodov, aby ste pre svoj osobný úspech uprednostňovali pred aktualitami čítanie kníh o histórii.

Prečítajte si celý článok »

Spôsoby, ako si zlepšiť svoju pamäť

Nie je lepší čas, ako teraz. Začnite už teraz pracovať na cibrení vášho mozgu, aby ste ho mali v čo najlepšej kondícii a aby vám lepšie slúžila vaša pamäť. Prinášame vám 10 spôsobov, ktorými to môžete docieliť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist