SlovakFitness.sk

Motivácia 09. 09. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (36. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Tri faktory, ktoré vám pomôžu ujasniť si svoju životnú víziu

V živote je pre nás dôležité mať jasnú víziu. Je dôležité mať jasnú predstavu o tom, kým chceme byť a aký život chceme žiť. Ako pre nás vyzerá ideálny život? Pomôžu k tomu aj odpovede na tri otázky, ktoré si uvedieme neskôr.

Prečítajte si celý článok »

Aplikácie, ktoré vám pomôžu zachovať pracovnú produktivitu

Máte v práci problém s tým, že sa ľahko rozptýlite? Vyhnite sa rozptýleniam a zostaňte koncentrovaný na prácu vďaka týmto štyrom skvelým aplikáciám vytvorených pre váš inteligentný telefón.

Prečítajte si celý článok »

Jednoduché tajomstvá dlhotrvajúcich vzťahov

Chcete, aby vzťah medzi vami a vašim partnerom trval večne? Potom si zoberte príklad z nasledujúcich stručných a jednoduchých tajomstiev, ktoré majú spoločné páry tvoriace partnerstvo dlhé roky.

Prečítajte si celý článok »

Nevyhnutné kroky k úspešnému tréningu

Chcete vedieť, aké sú nevyhnutné kroky k tomu, aby ste schudli alebo vybudovali svalovú hmotu? Iste, že chcete. Každý to chce a napriek tomu je to v týchto dňoch stále len o tom, že musíte jednoducho cvičiť, cvičiť a cvičiť. Čo však stojí za úspešným tréningom?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-15-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2019)dolph-lundgren-z-rockyho-je-stale-vo-forme-co-vam-poradiDolph Lundgren z Rockyho je stále vo forme. Čo vám poradí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-14-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (14. týždeň 2019)fitness-citaty-ktore-vas-namotivuju-do-dalsej-snahyFitness citáty, ktoré vás namotivujú do ďalšej snahy uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-13-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (13. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist