Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 09. 09. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (36. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Tri faktory, ktoré vám pomôžu ujasniť si svoju životnú víziu

V živote je pre nás dôležité mať jasnú víziu. Je dôležité mať jasnú predstavu o tom, kým chceme byť a aký život chceme žiť. Ako pre nás vyzerá ideálny život? Pomôžu k tomu aj odpovede na tri otázky, ktoré si uvedieme neskôr.

Prečítajte si celý článok »

Aplikácie, ktoré vám pomôžu zachovať pracovnú produktivitu

Máte v práci problém s tým, že sa ľahko rozptýlite? Vyhnite sa rozptýleniam a zostaňte koncentrovaný na prácu vďaka týmto štyrom skvelým aplikáciám vytvorených pre váš inteligentný telefón.

Prečítajte si celý článok »

Jednoduché tajomstvá dlhotrvajúcich vzťahov

Chcete, aby vzťah medzi vami a vašim partnerom trval večne? Potom si zoberte príklad z nasledujúcich stručných a jednoduchých tajomstiev, ktoré majú spoločné páry tvoriace partnerstvo dlhé roky.

Prečítajte si celý článok »

Nevyhnutné kroky k úspešnému tréningu

Chcete vedieť, aké sú nevyhnutné kroky k tomu, aby ste schudli alebo vybudovali svalovú hmotu? Iste, že chcete. Každý to chce a napriek tomu je to v týchto dňoch stále len o tom, že musíte jednoducho cvičiť, cvičiť a cvičiť. Čo však stojí za úspešným tréningom?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist