SlovakFitness.sk

Motivácia 07. 10. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (40. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Inšpirujte sa: Päť bežných zvykov úspešných ľudí

Zaujímalo by vás prečo sú úspešní ľudia úspešní? Odpovedí je mnoho, ale jednou z nich je to, že si budujú pozitívne zvyky. A my vám teraz prinášame päť takých, ktoré môžete do svojho života implementovať aj vy.

Prečítajte si celý článok »

Štyri tipy pre prácu z pohodlia vášho domova

Väčšina z nás strávi prevažnú časť svojho profesionálneho života v budove svojho zamestnávateľa. V čoraz väčšej miere sa však na prácu využíva aj vlastná domácnosť, ktorá pracovníkovi umožňuje väčšiu flexibilitu. Nie všetko je však také ružové.

Prečítajte si celý článok »

Dokáže aj negativizmus pozitívne vplývať na život?

Často počúvame o tom, ako sa zbaviť negatívnych myšlienok a uprednostňovať tie pozitívne. Niekedy je však problém takúto zmenu myslenia vykonať aj napriek snahe. Poďme sa však na negativizmus pozrieť z iného uhla. Mohol by byť pre náš život aj niečím prospešný?

Prečítajte si celý článok »

Najlepšie doplnky výživy proti stresu

Skúšali ste všetko možné v boji proti stresu a nič úplne nezabralo? Možno chcete siahnuť po liekoch alebo doplnkoch výživy. A práve v tomto článku nájdete efektívne doplnky, s ktorými budete v boji proti stresu na správnej ceste.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-prist-vcas-na-trening-ci-stretnutieAko prísť včas na tréning či stretnutie? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-49-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (49. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-48-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (48. týždeň 2018)nechce-sa-vam-cvicit-tento-chlap-bez-noh-sa-z-treningov-nevykrucaNechce sa vám cvičiť? Tento chlap bez nôh sa z tréningov nevykrúca!uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-47-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (47. týždeň 2018)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist