Motivácia 25. 11. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (47. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Ako splniť úlohu, ktorú sa vám nechce robiť?

Niektoré úlohy vo vašej práci, ale aj v domácnosti, vám idú od ruku. Sú však aj také, ktoré neznášate. Také, ktoré sa vám vykonávať nechce. Ako si s nimi poradiť, aby vám neznižovali náladu a nespôsobovali odkladanie povinností?

Prečítajte si celý článok »

Chcete si urobiť poriadok v živote? Toto sú výhody minimalizmu

Minimalizmus je filozofia, ktorá nás oslobodzuje od materiálnych vecí. Nejde len o to, že čím menej vecí vlastníte, tým máme menej neporiadku. Skutočné výhody minimalizmu siahajú hlbšie. A v tomto článku si ich niekoľko uvedieme.

Prečítajte si celý článok »

Tipy, ktoré vám prinesú úspech v randení – online svet

V dvojdielnej mini sérii vám prinášame tipy, ktoré vám zlepšia šance na úspech v randení a pomôžu nájsť vytúženého partnera. Keďže sa v tejto sfére už pár rokov dostalo do popredia randenie internetové, v druhej časti sa zameriame na „online“ svet.

Prečítajte si celý článok »

Suplementy, ktoré potláčajú chuť do jedla

Zníženie kalorického príjmu je dôležité, ak sa snažíme schudnúť. Môže to však vyvolať aj stimuláciu grelínu, hormónu, ktorý podporuje chuť do jedla. Existujú však doplnky výživy, ktoré váš apetít potláčajú. Pár z nich vám teraz predstavíme.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist