Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 19. 05. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (20. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 jednoduchých tipov, ako si zvýšiť sebavedomie

Dobré sebavedomie vám pomôže robiť ťažké rozhodnutia, budete vďaka nemu žiť autentickejšie a budete sa cítiť lepšie. Zvýšiť si ho môžete aj nasledujúcimi 10 vecami, ktoré by vás mohli doteraz zrážať k zemi.

Prečítajte si celý článok »

Ktoré tvrdé zručnosti sú veľmi žiadané na trhu práce?

Nedávno sme vám priniesli prehľad najžiadanejších mäkkých zručností na trhu práce. Teraz sa pozrieme na to, aké sú v tomto rokov u zamestnávateľov najvyhľadávanejšie tvrdé zručnosti.

Prečítajte si celý článok »

Ako si udržať pozitívny prístup v spoločnosti negatívnych ľudí?

Je ľahké skončiť so zlou náladou, ak sa niekto vedľa vás cíti zle. Ak prežíva daná osoba niečo skutočne traumatizujúce, je to v poriadku. Ak však ide o negativizmus z bežných malých problémov, ktoré sú zveličované, mali by ste sa snažiť postaviť pred negativizmus pevný múr.

Prečítajte si celý článok »

Ako cvičiť len s jednou jednoručkou?

Nie je až taký problém zaobstarať si dve jednoručné činky, či už nové alebo použité. Hlavne v začiatkoch sa môže stať, že niekde nájdete jednu otázku a pýtate sa, či sa dá cvičiť len s ňou. Nie je to síce ideálne, ale ako výhovorka na flákanie to neobstojí. Jedná jednoručka na cvičenie plne stačí.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist