Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 01. 09. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (35. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Začnite podnikať doma. Tieto tipy vám v tom pomôžu

Chcete podnikať z domáceho prostredia? Chcete pracovať ako grafik, chcete robiť účtovníctvo pre firmy alebo čokoľvek iné, čo vám umožňuje zotrvávať v pohodlní svojej domácnosti? Nebude to ľahké, ale môžete uspieť aj v takomto prípade.

Prečítajte si celý článok »

Ako spolu hovoria šťastné páry o peniazoch?

Rozhovory o peniazoch s vašou polovičkou môžu byť nepríjemné, hlavne, ak sa rýchlo vyhrotia v hádku. Ignorovanie rozhovorov o peniazoch by však mohlo byť ešte horšie. Preto vám prinášame šesť spôsobov, akými sa o peniazoch rozprávať a neohroziť šťastie vo svojom vzťahu.

Prečítajte si celý článok »

Dôvod, prečo by ste si mali viesť denník + tipy, ktoré vám to uľahčia

Keď sa povie „viesť si denník“ mnoho ľudí si s tým spojí detské časy a spojenia ako „môj milý denníček“. Aj dospelí však môžu využiť vo svoj proces každodenné zaznamenávania svojich myšlienok a významných medzníkov. Nie je na tom nič zlé.

Prečítajte si celý článok »

Ako podporiť mozog a učiť sa efektívnejšie?

Učenie by nemalo končiť odchodom zo školy. Keď budete venovať čas získavaniu nových informácií a zručností, budete osobne rásť a budete pripravenejší na potenciálne životné výzvy i príležitosti, na ktorých konci stojí cenná odmena.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist