Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 01. 09. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (35. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Začnite podnikať doma. Tieto tipy vám v tom pomôžu

Chcete podnikať z domáceho prostredia? Chcete pracovať ako grafik, chcete robiť účtovníctvo pre firmy alebo čokoľvek iné, čo vám umožňuje zotrvávať v pohodlní svojej domácnosti? Nebude to ľahké, ale môžete uspieť aj v takomto prípade.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Ako spolu hovoria šťastné páry o peniazoch?

Rozhovory o peniazoch s vašou polovičkou môžu byť nepríjemné, hlavne, ak sa rýchlo vyhrotia v hádku. Ignorovanie rozhovorov o peniazoch by však mohlo byť ešte horšie. Preto vám prinášame šesť spôsobov, akými sa o peniazoch rozprávať a neohroziť šťastie vo svojom vzťahu.

Prečítajte si celý článok »

Dôvod, prečo by ste si mali viesť denník + tipy, ktoré vám to uľahčia

Keď sa povie „viesť si denník“ mnoho ľudí si s tým spojí detské časy a spojenia ako „môj milý denníček“. Aj dospelí však môžu využiť vo svoj proces každodenné zaznamenávania svojich myšlienok a významných medzníkov. Nie je na tom nič zlé.

Prečítajte si celý článok »

Ako podporiť mozog a učiť sa efektívnejšie?

Učenie by nemalo končiť odchodom zo školy. Keď budete venovať čas získavaniu nových informácií a zručností, budete osobne rásť a budete pripravenejší na potenciálne životné výzvy i príležitosti, na ktorých konci stojí cenná odmena.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk TOPlist