InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: Robte túto nedocenenú vec a tešte sa z pokrokov

27. 7. 2022
Letný tip: Robte túto nedocenenú vec a tešte sa z pokrokov
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Robte túto nedocenenú vec a tešte sa z pokrokov

Veľmi podceňovaným prvom cvičebnej či stravovacej snahe je vedenie si zápisníka. Založte si tréningový a výživový denník, do ktorého si zapisujte každý svoj tréning a spôsob, akým sa každý deň stravujete. Nielen to pomôže vašej motivácii, ale budete vidieť tempo vašich pokrokov i potenciálne chyby, ktoré si inak ako pohľadom na zapísané záznamy neuvedomíte.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist