InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: Dajte perfekcionizmus bokom

16. 8. 2022
Letný tip: Dajte perfekcionizmus bokom
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Dajte perfekcionizmus bokom

Ak budete mieriť za dokonalosťou, neuspejete. Väčšinu, ak chcete, aby bola vaša snaha dokonalá, skončí to katastrofou. Stanovujte si malé dosiahnuteľné ciele a postupujte k úspechu pomaly jeden krok za druhým. Snažte sa rozvíjať zdravé a prospešné zvyky postupne každý deň a nie naraz. Oslavujte malé víťazstvá, aj keď sa vaše očakávania naplnili len z 90 percent.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist