InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: Budujte jeden zvyk za druhým

30. 8. 2022
Letný tip: Budujte jeden zvyk za druhým
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Budujte jeden zvyk za druhým

Ak si chcete vybudovať zdravý životný štýl, pokúste sa to urobiť krok po kroku pomocou budovania zvykov. Nesnažte sa však budovať viac zvykov naraz. Berte to s trpezlivosť jeden zvyk po druhom. Hneď ako vybudujete jeden zvyk, začnite budovať ďalší. Bude to pre vás jednoduchšie a z dlhodobého hľadiska rovnako efektívne, ako keby ste ich namáhavo a s rizikom neúspechu budovali všetky naraz.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist