SlovakFitness.sk

Motivácia 12. 08. 2018

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (32. týždeň 2018)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Šesť zdrojov motivácie, ktoré vám pomôžu s vaším projektom

Získať motiváciu pre práci na niektorých projektoch môže byť náročné. Dochádza ku komplikáciám pri plánovaní, pracovaní a ohrozuje to váš úspech. Či ide o projekt v práci, škole alebo doma, nasledujúcich šesť vecí by mohlo byť pre vás dobrým zdrojom, odkiaľ motiváciu načerpať.

Prečítajte si celý článok »

Ako vplýva pracovné prostredie na produktivitu?

Významnú časť svojho dňa strávite na svojom pracovisku. Ak pracujete v kancelárii a máte často problém koncentrovať sa na prácu, možno bude dôvodom nedostatočne vhodné pracovné prostredie. Aj to totiž vplýva na produktivitu práce. Bez ohľadu na to, či robíte vo firme alebo doma.

Prečítajte si celý článok »

Ako neporiadok poškodzuje vaše vzdelávanie a prácu?

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť produktivitu vašej práce, možno by ste sa mohli pozrieť na prostredie, v ktorom pracujete. Platí to aj pre tých, čo sa snažia učiť na skúšky v školách. Spoločným menovateľom je neporiadok.

Prečítajte si celý článok »

Prečo vaše telo potrebuje posilňovanie?

Ako sme si jeden večer surfovali po internete, narazili sme na zaujímavý článok od Ryana Blaira, ktorý zhrnul, prečo vaše telo potrebuje posilňovanie. Nemohli sme sa oň s vami nepodeliť, a tak vám ho dnes prinášame.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
tri-veci-ktorymi-by-vas-mohli-sutazni-kulturisti-inspirovatTri veci, ktorými by vás mohli súťažní kulturisti inšpirovaťuspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-45-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (45. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-44-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (44. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-43-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (43. týždeň 2018)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-42-tyzden-2018Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (42. týždeň 2018)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist