SlovakFitness.sk

Kulturistika 20. 03. 2016

Aj austrálsky Arnold Classic ovládol Kai Greene

ikonka
V austrálskom Melbourne sa počas víkendu uskutočnil druhý ročník súťaže Arnold Classic Australia z profesionálnej série súťaži pod hlavičkou IFBB. Súťažilo sa v štyroch kategóriách, pričom pozornosť pútala najme open kategória kulturistiky mužov.

V nej sa predstavilo niekoľko zvučných mien, vrátane Kaia Greenea, ktorý začiatkom mesiaca vyhral klasický Arnold Classic v americkom Columbuse. Aj tentokrát mu bol najväčším konkurentom Cedric McMillan a napokon rozhodcovia rozhodli rovnako – hviezdnejší Greene opäť triumfoval.

Kým v Columbuse boli boj tesný, v Austrálii vyhral Greene pomerne jasne a rozhodcovia ho pred McMillanom uprednostnili vo všetkých troch kolách. Štyridsaťročný Američan si tak pripísal vo svojej kariére už jubilejný desiaty triumf.O tretie miesto tiež bojovali rovnakí pretekári ako pred dvoma týždňami, ale tentokrát súboj medzi Justin Comptonom a Joshuom Lenartowiczom vyšiel úspešnejšie pre prvého menovaného, ktorý sa predstavil v lepšej forme ako v Ohiu.

Na piatej priečke skončil Evan Centopani, ktorého forma má skôr zostupnú tendenciu. Na ďalších pozíciách skončili Steve Orton, Cody Montgomery a Atif Anwar.

Poradie Arnold Classic Australia 2016:
1. Kai Greene, 2. Cedric McMillan, 3. Justin Compton, 4. Joshua Lenartowicz, 5. Evan Centopani, 6. Steve Orton, 7. Cody Montgomery, 8. Atif Anwar.

Kompletný záznam finále:


Pozri aj: Fotogaléria (externý odkaz)

Ostatné kategórie

V Melbourne sa konali aj tri ženské disciplíny – v kategórii figure triumfovala Latoya Wattsová, v kategórii bikini fitness India Paulinová a v kategórii fitness Oksana Grišinová.

Výsledky – kategória figure žien:
1. Latorya Watts, 2. Candice Lewis, 3. Cydney Gillon, 4. Camala Rodriguez, 5. Gennifer Strobo, 6. Amanda Doherty, 7. Bojana Vasiljevic, 8. Asher Prior, 9. Myra Rogers, 10. Krystal Ricci, 11. Jennifer Van Zant, 12. Yvette Brown, 13. Andrea Calhoun, 14. Laura Keddi, 15. Veronica Gallego.

Výsledky – kategória bikini:
1. India Paulino, 2. Janet Layug, 3. Justine Munro, 4. Sheena Martin, 5. Courtney King, 6. Stephanie Mahoe, 7. Narmin Assria, 8. Sara Back, 9. Tatiane Debique, 10. Jessica Lynn, 11. Jaclyn Wilson, 12. Caryn Paolini, 13. Barbie Heng, 14. Brie Tawhai, 15. Sarah Allen, 16. Adriana Gonzalez, 16. Babette Mulford, 16. Brandy Leaver, 16. Elisangela Angell, 16. Jessica Renee, 16. Kamilah Powell, 16. Kenea Yancey.

Výsledky – kategória fitness žien:
1. Oksana Grishina, 2. Whitney Jones, 3. Ryall Graber-Vasani, 4. Tanji Johnson, 5. Kristine Duba, 6. Nicole Duncan, 7. Michelle Blank.

Nasledujúca súťaž: 1.-2. apríla, Arnold Classic Brazil


Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist