SlovakFitness.sk

Kulturistika 03. 04. 2016

Arnold Classic aj do tretice doménou Kaia Greenea

ikonka
Od veľkého Arnold Classic v americkom Columbuse sa súťaž pod hlavičkou Arnolda Schwarzeneggera uskutočnila aj v Austrálii a tento víkend aj v Brazílii. Všetky tri súťaže ovládol jediný pretekár, Kai Greene.

Ten si prišiel na svoje aj v Rio de Janeire, kde sa uskutočnil štvrtý ročník Arnold Classic Brasil. Tentokrát mal však konkurenciu asi najmenšiu. Do súťaže sa zapojilo len päť profesionálov, pričom chýbaj Joshia Lenartowicz, ktorý mal problémy s vízami.

Od začiatku po koniec tak bolo jasné, kto sa stane víťazom. Greeneovi nebol veľkým konkurentom ani Juan Morel, ktorý obsadil druhé miesto. Diváci tak sledovali najme súboj o druhé miesto medzi ním a Lionelom Beyekem. Štvrtý skončil Vitajij Fatejev, ktorý skočil pred Ronnym Rockelom.

Poradie Arnold Classic Brasil 2016:
1. Kai Greene, 2. Juan Morel, 3. Lionel Beyeke, 4. Vitalij Fatejev, 5. Ronny Rockel

Arnold Classic Brasil nezažil veľký úspech v súťažiach IFBB a dokonca sa musela po prvýkrát v histórii zrušiť kategória Fitness žien. Niektoré fitnessky sa tak prezentovali len exhibičným vystúpením.Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist