SlovakFitness.sk

Tréning 29. 05. 2016

Prvý africký Arnold Classic ovládol Dexter Jackson

ikonka
Arnold Schwarzenegger chcel mať svoju súťaž na každom obývanom kontinente a tento rok sa mu sen splní. Čiastočne aj vďaka súťaži Arnold Classic Africa, ktorá počas tohto víkendu zažila svoju premiéru.

V juhoafrickom Johannesburgu, ktorý má pre Schwarzeneggera osobný význam pre priateľstvo s Regom Parkom či pre šiesty titul Mr. Olympia, sa stretli profesionálni súťažiaci v dvoch kategóriách.

Ženy ozdobili súťaž kategóriou fitness, v ktorej vyhrala Bethany Wagnerová pred Regianou Da Silvaovou a Martou Aguiarovou. Dokopy sa súťaže zúčastnilo desať pretekárok.

Vrcholom celého víkendu však bola kulturistika mužov. V open kategórii sa predstavilo 12 pretekárov, vrátane niekoľkých zvučných mien. Medzi nimi boli aj dvaja nedávni víťazi. Roelly Winklaar uspel pred dvoma týždňami v Birminghame a Dexter Jackson pred týždňom na New York Pro.

Tak ako v americkom New Jersey, tak aj teraz bol boj o prvé miesto pomerne jasný. Víťazom sa stal Jackson, ktorý si dokonca formu spred týždňa vylepšil a svojím 26. profesionálnym titulom v kariére vyrovnal rekord Ronnieho Colemana. Už ho v tomto ročníku bude čakať len príprava na Olympiu.

Druhý skončil, rovnako ako pred týždňom, Winklaar. Ten však tentokrát nemal takú ľahkú prácu, pretože mu bol veľkým konkurentom Lionel Beyeke. Štvrté miesto obsadil Victor Martinez, ktorý bol pred týždňom tretí. Opäť sa prezentoval kvalitným vrškom, ale zradili ho nohy, s ktorými máva po vážnom zranení kolena z roku 2008 problémy. Do prvej šestky sa prepracovali aj Fred Smalls a Michael Kefalianos.

Poradie Arnold Classic Africa 2016 – kategória open:
1. Dexter Jackson, 2. Roelly Winklaar, 3. Lionel Beyeke, 4. Victor Martinez, 5. Fred Smalls, 6. Michael Kefalianos, 7. Brandon Curry, 8. Jonathan Delarosa, 9. Lukas Wyler, 10. Andrew Hudson, 11. Marius Dohne, 12. Cobus Van Der Merve.

Poradie Arnold Classic Africa 2016 – kategória fitness žien:
1. Bethany Wagner, 2. Regiane Da Silva, 3. Marta Aguiar, 4. Myriam Capes, 5. Kristine Duba, 6. Tanji Johnson, 7. Ryall Graber-Vasani, 8. Chika Aluka, 9. Michelle Blank, 10. Caroly Erasmus.

Kompletnú fotogalériu nájdete na stránkach Muscular Development.

Kompletný záznam z finále:


Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
styri-chyby-pri-snahe-budovat-svalyŠtyri chyby pri snahe budovať svalyspalte-takmer-400-kalorii-tymto-tabata-treningomSpáľte takmer 400 kalórii týmto tabata tréningomtri-nevyuzivane-tipy-k-vacsim-rukamTri nevyužívané tipy k väčším rukám trening-lytok-ako-na-toTréning lýtok - ako na to? kruhovy-trening-co-je-toKruhový tréning – čo je to?
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist